Powódź Bieruń

Aktualności

Informacja o braku klapy w jednym z przepustów

03 maja 2011
Informacja o braku klapy w jednym z przepustów

Wycieczka po wałach mieszkańca Bierunia wykazała brak klapy w wale rzeki Wisły w rejonie posesji Pani Sieka w Zabrzegu.

Mieszkaniec zgłosił brak klapy Straży Miejskiej w Bieruniu.
Poza tym Pan Dominik zwraca uwagę na kilka drzew, które w skutek podmywania brzegu lub złamania stanowią problem i potencjalne zagrożenie dla mostu na Wiśle w kierunku Oświęcimia. Jednak w swoim mailu uspakaja, iż sytuacja na rzekach pozostaje stabilna, nie zagraża bezpieczeństwu Bierunian.

Jeśli zauważyłeś niepokojący fakt na wale zgłoś go Straży Miejskiej w Bieruniu, zdjęcia prześlij na adres powodzbierun@poczta.fm. Dokumentację fotograficzną zamieścimy na stronie internetowej www.powodzbierun.pl.
Zadbajmy o swoje bezpieczeństwo!

Zobacz zdjęcia z wycieczki mieszkańca Bierunia.

Zdjęcia

faszynadaWpływająca Gostynka do Wisłytablica budowyklapakolejna klapaklapa 3klapa 3przepust 4przepust 5przepust 6drzewodrzewodrzewodrzewodrzewoGostynka - rejon wyrwy

Podziękowania

12 stycznia 2011
Są takie chwile w życiu człowieka, że nie wie, co powiedzieć. Tegoroczne wydarzenia z maja, kiedy wezbrana Gostynka zalała nasz dom, zabierając niemal dorobek całego naszego życia pozostanie w naszej pamięci na długo. Nie jest rzeczą prostą odrzucić wspomnienia, czy wymazać z pamięc...
Redaktor

Sonda

Gdyby zaistniała konieczność wysiedlenia mieszkańców w związku z budową polderu zalewowego w Bieruniu (Bijasowicach), czy opuściłbyś miejsce zamieszkania w zamian za:

Biuletyn

Facebook