Powódź Bieruń

Aktualności

Pełnomocnik rządu ds. wdrożenia programu Wisła rozpoczyna działania

26 wrzesień 2011
Pełnomocnik rządu ds. wdrożenia programu Wisła rozpoczyna działania

Rada Ministrów w sierpniu tego roku ustanowiła „Program ochrony przed powodzią w dorzeczu górnej Wisły”, który ma na celu zabezpieczenie południowych województw naszego kraju przed katastrofalnymi skutkami powodzi. Trwa już realizacja zadań, objętych programem. Wojewoda małopolski dodatkowo wystąpił do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji o ponad 17 mln zł na kolejne inwestycje.

Stanisław Kracik, wojewoda małopolski został pełnomocnikiem rządu i nadzoruje realizację „Programu ochrony przed powodzią w dorzeczu górnej Wisły”. Obsługą wdrożenia programu zajmie się Bożena Pietras-Goc, która będzie korzystać z pomocy pracowników merytorycznych Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego.


 Czytaj całość informacji na stronie internetowej Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego

Podziękowania

Dziękuję

29 styczeń 2011
"Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie" Phil Bosmans Serdeczne podziękowania dla rodziny Wiśniowskich z B...
Rodzina Chrobok

Sonda

Gdyby zaistniała konieczność wysiedlenia mieszkańców w związku z budową polderu zalewowego w Bieruniu (Bijasowicach), czy opuściłbyś miejsce zamieszkania w zamian za:

Biuletyn

Facebook