Powódź Bieruń

Aktualności

Co raz więcej informacji o projekcie ISOK

18 października 2011
Co raz więcej informacji o projekcie ISOK

14 października br. w MSWiA odbyła się konferencja prasowa, podczas której zaprezentowano przykładowe mapy ryzyka powodziowego.

Podczas konferencji omówiono założenia projektu „Informatyczny System Osłony Kraju przed Nadzwyczajnymi Zagrożeniami (ISOK)”, jednego z najważniejszych w ostatnich latach projektów dotyczących bezpieczeństwa kraju w odniesieniu do zagrożeń naturalnych, a w szczególności do poprawy bezpieczeństwa powodziowego.

Jednym z elementów systemu ISOK są mapy ryzyka powodziowego, na których znajdują się m.in. informacje o szacunkowej liczbie mieszkańców, którzy mogą być dotknięci powodzią na danym obszarze, ujęciach wody oraz obiektach, które w razie wystąpienia powodzi mogą spowodować zanieczyszczenie środowiska

Czytaj całość informacji na stronie internetowej MSWiA

Podziękowania

Dla Pracowników MOPSu

14 stycznia 2011
Nie ma nic niemożliwego, jeśli sam nie musisz tego robić! Słowa te obrazują jaką wielką siłę mają wspólne działania i wspólne dążenie do celu. Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bieruniu okazali ogromne wsparcie, życzliwość i zawsze byli do naszej dyspozycji. Podcz...
Podziękowanie Mieszkańca Bierunia (bra...

Sonda

Gdyby zaistniała konieczność wysiedlenia mieszkańców w związku z budową polderu zalewowego w Bieruniu (Bijasowicach), czy opuściłbyś miejsce zamieszkania w zamian za:

Biuletyn

Facebook